17702.
468. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1890-1990 Vegyes kotta tétel, össz. 11 db, közte Beethoven: Symphonie No. 3; Lehár Ferenc: Cigányszerelem (Zigeunerliebe), A víg özvegy; stb. Változó állapotban, sérülésekkel.