Bottilkné Kárász Aranka: Nosztalgiázzon velem! A hangmester meséi... Erdődi György karmester által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004, Jász Nyomda és Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
cca 1890-1990 Vegyes kotta tétel, össz. 11 db, közte Beethoven: Symphonie No. 3; Lehár Ferenc: Cigányszerelem (Zigeunerliebe), A víg özvegy; stb. Változó állapotban, sérülésekkel.
cca 1900-1920 Vegyes régi kották gyűjteménye, közte francia, német, román nyelvűek, stb. Félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapokkal. / Vintage sheet music collection, incl. French, German, Romanian language, etc. Half-linen binding, damaged.
Az 1968-ban alapított The King's Singers brit a cappella együttes fotója az énekesek aláírásával. Készült 1988-ban. Színes, feliratozott lap, mérete: 150x105 mm. A felvétel az EMI Records Ltd. (a zenekar brit kiadójának) megbízásából készítette Peter Vernon. Az oxfordi King's College kórustagjainak baráti társasága az 1960-as évek közepén alapította kizárólag énekhangon alapuló zenei társulatát, m...
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.