Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2998167
22049
468
60000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K függő ausztrál opállal és cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 1,63 g 3148256
22050
468
42000
Arany (Au) 14K barokkos kereszt medál korpusszal, jelzett, 3,8×2 cm, nettó: 2,8 g 3081500
22051
468
32000
Arany (Au) 14K sárga-fehérarany köves virágos fülbevalópár, jelzett, 2,6×1,2 cm, bruttó: 3 g 3161796
22052
468
42000
Mokkás tálca. Ezüst (Ag) "1940 .... és a magyar haza" felirattal. feltehetően az Erdélyi bevonulásra utalva. Poncolt, Dianás jelzéssel, jelzett. 226 g 32x16 cm 2995801
22053
468
22000
Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett 3163015
22054
468
Antik ezüst (Ag) fűszertartó pár 1866 Bécs, LK mesterjegyes, 13 latos jelzéssel nettó 47 g 3163008
22055
468
Ezüst (Ag) fűszertartó, jelzett, mesterjegyes, dianás jelzéssel, nettó 46 g hibátlan üvegbetéttel 3163016
22056
468
Antik ezüst (Ag) peremű kínáló tálka. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel d: 10 cm 3163006
22057
468
Ezüst (Ag) fűszertartó, jelzett, mesterjegyes, dianás jelzéssel, nettó 31 g hibátlan üvegbetéttel 3149493
22058
468
Ezüst (Ag) tetejű cukorszóró Nettó 26 g, m: 12 cm 3019503
22059
468
Antik ezüst nagykanál Székesfehérvár 40 g 3019511
22060
468
24000
Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft