Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159198
22073
468
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) bross, türkizzel, kis kőhiányokkal, jelzett bruttó: 8g 3162422
22074
468
2 db ezüst (Ag) villa és kanál. Jelzett, dianás, 66 g.17 cm 3159322
22075
468
Ezüst (Ag) hamutál és orosz érmék, össz 71 g 3167263
22076
468
7500
3 db különféle ezüst (Ag) nyaklánc medállal, jelzettek, össz. bruttó: 13 g 3159190
22077
468
Ezüst (Ag) ékszergarnitúra, (gyűrű m:62, fülbevaló pár) mohaacháttal ékítve, jelzett, bruttó: 21g 3159196
22078
468
Ezüst (Ag) nyakék, szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó: 40g 3161677
22079
468
15000
6 db ezüst (Ag) kiskanál jelzett össz 83 g. 3161691
22080
468
26000
6 db ezüst (Ag) kiskanál készletben, jelzett 146 g 3163683
22081
468
6500
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 15 g 3167186
22082
468
Ezüst (Ag) rózsa bross, jelzett, 5 g, d: 25 mm 3167198
22083
468
4600
Ezüst (Ag) görög mintás, áttört szélű medál gyöngyház berakással, jelzett, bruttó: 8 g, d: 30 mm 3167194
22084
468
Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft