https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 231

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
22000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 519,89
EUR
,
2 714,29
USD
Ajánlatok száma:
0
12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.
22001.

12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 724,14
EUR
,
1 857,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
22003.

Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 458,89
EUR
,
1 571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g
22004.

Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 326,26
EUR
,
1 428,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
22005.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 220,16
EUR
,
1 314,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
22006.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 114,06
EUR
,
1 200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm
22007.

Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 007,96
EUR
,
1 085,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst hólyagos mintás asztalközép, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kehely alján A M. kir. Pázmány Péter Tud. Egyetem tiszteletdíja 1936 felirattal. Jelzett 40x30x20 cm 1080 g
22008.

Ezüst hólyagos mintás asztalközép, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kehely alján A M. kir. Pázmány Péter Tud. Egyetem tiszteletdíja 1936 felirattal. Jelzett 40x30x20 cm 1080 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
636,60
EUR
,
685,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
22009.

Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
636,60
EUR
,
685,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
22010.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
583,55
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g
22011.

Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
583,55
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm
22012.

Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
583,55
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz