Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3167248
22085
468
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, 3,6 g 3167178
22086
468
4400
3 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. bruttó: 9,6 g 3167251
22087
468
7500
Ezüst (Ag) mandzsetta, 4 pár, jelzett, össz. 14 g 3161697
22088
468
24000
6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g 3163758
22089
468
Ezüst(Ag) hálómintás masszív gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 5,7 g 3163663
22090
468
Ezüst(Ag) áttört mintás bokalánc, jelzett, h: 27 cm, nettó: 2,3 g 3163871
22091
468
4600
Ezüst(Ag) mintás kerek karperec, jelzett, d: 6,3 cm, nettó: 10,2 g 3163878
22092
468
Ezüst(Ag) elefántos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 3,3 g 3163667
22093
468
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, m: 54, nettó: 8,8 g 3163689
22094
468
Ezüst(Ag) áttört kétköves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,7 g 3159192
22095
468
Ezüst(Ag) többíves kerek karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 17,2g 3162421
22096
468
2 db fűszeres ezüst (Ag) kanál. Jelzett 11 g. 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft