Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160191
22097
468
Jewellery and precious metal items
Fülbevaló pár 4 db gyémánttal (0,2ct) kis méret. 14K fehérarany, a gyémántok foglalata ezüst. Jelzett br 1,57 g 18 mm 3163655
22098
468
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bukósisak medállal, 11,5×1,2 cm, nettó: 6,8 g 3163711
22099
468
4800
Ezüst(Ag) háromsoros aranyozott nyakék, jelzett, h: 42 cm, nettó: 10,6 g 3163725
22100
468
Ezüst(Ag) 3 db anker karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,7 g 3163920
22101
468
Ezüst(Ag) golyós, pálcikás karkötő, 3 db, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 5,8 g 3163856
22102
468
3800
Ezüst(Ag) nefelejcsmintás karperec, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 8,1 g 3163895
22103
468
Ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, h: 9,5×2 cm, nettó: 8,8 g 3161809
22104
468
30000
6 + 1 darabos mexikói ezüst kínáló tálka készlet. jelzett 925-ös, inka mintás össz 164g. 3143053
22105
468
Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,3 g 3142963
22106
468
3200
Ezüst(Ag) "KOBLENZ" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, bruttó: 8,8 g 3142956
22107
468
3200
Ezüst(Ag) "MAYEN/RHL" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,4 cm, bruttó: 9,6 g 3142993
22108
468
Ezüst(Ag) masszív bilincses karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft