https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~500023/7E1970-KISZ-Ifjusag-a-szocializmusert-aranyozott-zomancozott-kitunteto-jelveny-ot-fokoza~II3148682
3148682
33089
468
4400
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
LeÃrás:
~1970. "KISZ- Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntetÅ‘ jelvény öt fokozata eredeti dÃsztokban (5xklf) + "KISZ Somogy Megyei Küldöttértekezlet" hátoldalán jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (88mm) T:UNC
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg