Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 95

Csehszlovákia 1938. Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938 bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. 20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938 bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
33108.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Csehszlovákia ~1960. Mlady Technik (Ifjú Techinkus) festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. Mlady Technik (Young Technician) painted bronze badge (28x25mm) C:AU
33109.

Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Japán Birodalom 1920-1921. Első Népszámlálás bronz kitüntetés sérült mellszalagon T:AU Empire of Japan 1920-1921. First National Census Commemorative Medal bronze decoration, with demaged ribbon T: AU
33110.

Japán Birodalom 1920-1921. "Első Népszámlálás" bronz kitüntetés sérült mellszalagon T:AU Empire of Japan 1920-1921. "First National Census Commemorative Medal" bronze decoration, with demaged ribbon T: AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Német államok / Poroszország 1792. Vörös Sas-rend (Roter-Adlerorden) kitüntetés replikája tanúsítvánnyal T:UNC German states / Prussia 1792. Roter-Adlerorden decorations replica with certificate C:UNC
33111.

Német államok / Poroszország 1792. "Vörös Sas-rend (Roter-Adlerorden)" kitüntetés replikája tanúsítvánnyal T:UNC German states / Prussia 1792. "Roter-Adlerorden" decoration's replica with certificate C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Német Harmadik Birodalom 1939. XVII. Nemzetközi Mezőgazdasági Kongresszus, Drezda bronz jelvény Deschler u. Sohn, München 9. gyártói jelzéssel (38mm) T:XF German Third Reich 1939. XVII. International Landwirtschafts Kongress Dresden (17th International Agricultural Congress Dresden) bronze badge with Deschler u. Sohn, München 9. makers mark (38mm) C:XF
33112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Német Harmadik Birodalom ~1940. Deutsches Rotes Kreuz - Helferin zománcozott, KVA(?) gyártói jeles jelvény (30mm) T:XF German Third Reich ~1940. Deutsches Rotes Kreuz - Helferin enamelled, KVA(?) makers mark badge (30mm) C:XF
33113.

Német Harmadik Birodalom ~1940. "Deutsches Rotes Kreuz - Helferin" zománcozott, "KVA"(?) gyártói jeles jelvény (30mm) T:XF German Third Reich ~1940. "Deutsches Rotes Kreuz - Helferin" enamelled, "KVA"(?) maker's mark badge (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
NSZK / Köln 1986-1995. 5db klf festett fém hagyományőrző egyesületi karneváli medál nyakszalagon T:AU FRG / Cologne 1986-1995. 5pcs of diff painted hangable traditional preservation association carneval medal with neckband C:AU
33114.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Románia 1974. A felszabadulás 30 éves évfordulója ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF kis ph. Románia 1974. For the 30th Anniversary of the Liberation silver patinated decoration on ribbon, with thin ribbon C:XF small edge errors
33115.

Románia 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF kis ph. Románia 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" silver patinated decoration on ribbon, with thin ribbon C:XF small edge errors

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Tajvan DN Csang Kaj-sek-emlékcsarnok (2xklf) fém kitűzők dísztokban (18mm; 22x13mm) T:UNC Taiwan ND Chiang Kai-Shek Memorial Hall (2xdiff) metal badges in plastic case (18mm; 22x13mm) C:UNC
33116.

Tajvan DN "Csang Kaj-sek-emlékcsarnok" (2xklf) fém kitűzők dísztokban (18mm; 22x13mm) T:UNC Taiwan ND "Chiang Kai-Shek Memorial Hall" (2xdiff) metal badges in plastic case (18mm; 22x13mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
2006. FIA Formula One World Championship - Bridgestone 9 darabos jelvény szett, üvegezett, hátoldalán kitámasztóval ellátott keretben T:UNC
33117.

2006. "FIA Formula One World Championship - Bridgestone" 9 darabos jelvény szett, üvegezett, hátoldalán kitámasztóval ellátott keretben T:UNC

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
2008. FIA Formula One World Championship - Bridgestone 18 darabos jelvény szett, üvegezett keretben T:UNC
33118.

2008. "FIA Formula One World Championship - Bridgestone" 18 darabos jelvény szett, üvegezett keretben T:UNC

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
DN Barokk címer fém jelvény (26x14mm) T:2,2-
33119.

DN "Barokk címer" fém jelvény (26x14mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft