Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 87

Német Birodalom 1888. II. Vilmos / III. Frigyes Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. Wilhelm II / Friedrich III Al medallion (39mm) C:F edge errors
32880.

Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / III. Frigyes" Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Friedrich III" Al medallion (39mm) C:F edge errors

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Német Császárság 1890 (Drentwett, Augsburg). BISMARCK-GEDENK-THALER. emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
32881.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Német Birodalom 1888. Unser schmerz und stolz (Fájdalmunk és büszkeségünk) kétoldalas bronz emlékérem a három császár évéből (22mm) T:VF German Empire 1888. Unser schmerz und stolz (Our pain and pride) double sided bronze medallion from the year of the Three Kaisers (22mm) C:VF
32882.

Német Birodalom 1888. "Unser schmerz und stolz (Fájdalmunk és büszkeségünk)" kétoldalas bronz emlékérem a három császár évéből (22mm) T:VF German Empire 1888. "Unser schmerz und stolz (Our pain and pride)" double sided bronze medallion from the year of the Three Kaisers (22mm) C:VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Berlin 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat German Democratic Republic 1967. Berlin 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint
32883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Németország 2003. Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:UNC Germany 2003. International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau) two-sided metal medallion (60mm) C:UNC
32884.

Németország 2003. "Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület" kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:UNC Germany 2003. "International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau)" two-sided metal medallion (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
32885.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
NDK 1985A Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985 Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU GDR 1985A Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985 Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU
32886.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
NDK 1985. Az NDK 4. légiposta találkozója / Az NDK kulturális egyesületének Filatéliai Egyesülete Cu emlékérem (40mm) T:AU ujjlenyomat, patina GDR 1985. 4. Luftpostsalon der DDR / Philatelistenverband im kulturbund der DDR Cu commemorative medallion (40mm) C:AU fingerprints, patina
32887.

NDK 1985. "Az NDK 4. légiposta találkozója / Az NDK kulturális egyesületének Filatéliai Egyesülete" Cu emlékérem (40mm) T:AU ujjlenyomat, patina GDR 1985. "4. Luftpostsalon der DDR / Philatelistenverband im kulturbund der DDR" Cu commemorative medallion (40mm) C:AU fingerprints, patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
NDK 1987. Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. Berlins oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP
32888.

NDK 1987. "Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche" fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. "Berlin's oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche" metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
NDK 1987. 750 éves Berlin (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. 750th Anniversary of Berlin (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints
32889.

NDK 1987. "750 éves Berlin" (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. "750th Anniversary of Berlin" (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Német Demokratikus Köztársaság DN Johann Sebastian Bach jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN J.W. Goethe jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND Johann Sebastian Bach hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND J.W. Goethe hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
32890.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
NDK DN Erfurt városi tanácsa emlékül jelzett Meisseni porcelán emlékérem eredeti dísztokban (78mm) T:UNC GDR ND Rat der Stadt Erfurt zur erinnerung marked Meissen porcelain commemorative medallion in original display case (78mm) C:UNC
32891.

NDK DN "Erfurt városi tanácsa emlékül" jelzett Meisseni porcelán emlékérem eredeti dísztokban (78mm) T:UNC GDR ND "Rat der Stadt Erfurt zur erinnerung" marked Meissen porcelain commemorative medallion in original display case (78mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft