Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 87

NSZK 1967. Franz von Taxis halálának 450. évfordulója kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina GFR 1967. 450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
32892.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
NSZK 1973. Elias Holl 1573-1973 - Baumeister in Augsburg / Das Rathaus in Augsburg - Erbaut 1615-1620 jelzett Ag emlékérem (14,79g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
32893.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Németország 1991. A Brandenburgi kapu 200. évfordulója 1791-1991 jelzett Ag emlékérem pár (2xklf) eredeti dísztokban (15,09g;15,11g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. 200th Anniversary of the Brandenburg Gate 1791-1991 hallmarked Ag commemorative medallion pair (2xdiff) in original case (15,09g;15,11g/0.999/35mm) C:PP patina
32894.

Németország 1991. "A Brandenburgi kapu 200. évfordulója 1791-1991" jelzett Ag emlékérem pár (2xklf) eredeti dísztokban (15,09g;15,11g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "200th Anniversary of the Brandenburg Gate 1791-1991" hallmarked Ag commemorative medallion pair (2xdiff) in original case (15,09g;15,11g/0.999/35mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Németország 2003. Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau) two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC
32895.

Németország 2003. "Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület" kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. "International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau)" two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Németország DN Bajor Parlament / Maximilianeum jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (25,15g/0.999/40mm) T:AU patina, ujjlenyomat Germany ND Bayerischer Landtag / Maximilianeum hallmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25,15g/0.999/40mm) C:AU patina, fingerprints
32896.

Németország DN "Bajor Parlament / Maximilianeum" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (25,15g/0.999/40mm) T:AU patina, ujjlenyomat Germany ND "Bayerischer Landtag / Maximilianeum" hallmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25,15g/0.999/40mm) C:AU patina, fingerprints

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
NDK 1970. Az 1970-es Lenin-évben elért kiemelkedő teljesítményekért - VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht kétoldalas bronz vegyipari érdemérem eredeti dísztokban (40mm) T:AU GDR 1970. For outstanding achievements in Lenin Year 1970 double-sided bronze chemical industry merit medal in original decorative case (40mm) C:AU
32897.

NDK 1970. "Az 1970-es Lenin-évben elért kiemelkedő teljesítményekért - VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht" kétoldalas bronz vegyipari érdemérem eredeti dísztokban (40mm) T:AU GDR 1970. "For outstanding achievements in Lenin Year 1970" double-sided bronze chemical industry merit medal in original decorative case (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Olasz Államok / Pápai Állam 1891. CASTILIO STIVERIORUM XI KAL. IUL. AN. MDCCCXCI / S. ALOISIVS GONZAGA aranyozott bronz emlékérem, füllel (48mm) T:XF
32898.

Olasz Államok / Pápai Állam 1891. "CASTILIO STIVERIORUM XI KAL. IUL. AN. MDCCCXCI / S. ALOISIVS GONZAGA" aranyozott bronz emlékérem, füllel (48mm) T:XF

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,55
24,29
Olaszország 1906. Ricordo Esposizione Internazionale - Milano / Nyitrai Aurél és neje 1906 Al zseton (32mm) T:AU
32899.

Olaszország 1906. "Ricordo Esposizione Internazionale - Milano / Nyitrai Aurél és neje 1906" Al zseton (32mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Olaszország ~1930. Olasz Nemzeti Biztosítótársaság kétoldalas bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF Italy ~1930. La Nationale Compagnia Italiana di Assicurazioni two-sided bronze medallion with ear (33mm) C:XF
32900.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Portugália DN Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Portugal ND Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa one-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
32901.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Svájc 2006 Svájc története - Rütli eskü / Svájci gárda Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + Svájc története - Rütli eskü / Wilhelm Tell multicolor rátétes Cu-Ni emlékérem kapszulában (35mm) T:PP Switzerland 2006. Historia Helvetica - Rütlischwur / Pontificia Cohors Helvetica Cu-Ni commemorative medallion with multicolor overlay in capsule (40mm) + Historia Helvetica - Rütlischwur / Wilhelm Tell Cu-Ni commemorative medallion in capsule (35mm) C:PP
32902.

Svájc 2006 "Svájc története - Rütli eskü / Svájci gárda" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + Svájc története - Rütli eskü / Wilhelm Tell" multicolor rátétes Cu-Ni emlékérem kapszulában (35mm) T:PP Switzerland 2006. "Historia Helvetica - Rütlischwur / Pontificia Cohors Helvetica" Cu-Ni commemorative medallion with multicolor overlay in capsule (40mm) + "Historia Helvetica - Rütlischwur / Wilhelm Tell" Cu-Ni commemorative medallion in capsule (35mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Svájc DN Helvetia / Svájci tavak - Zürichsee aranyozott fém emlékérem (40mm) T:AU (PP) Swizerland ND Helvetia / Swiss lakes - Zürichsee gilt metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
32903.

Svájc DN "Helvetia / Svájci tavak - Zürichsee" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:AU (PP) Swizerland ND "Helvetia / Swiss lakes - Zürichsee" gilt metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft