Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 87

Szovjetunió ~1958-1960. A Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa bronz emlékérem eredeti dísztokban (75mm) T:UNC patina Soviet Union ~1958-1960. Supreme Council of the Soviet Union bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC patina
32904.

Szovjetunió ~1958-1960. "A Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa" bronz emlékérem eredeti dísztokban (75mm) T:UNC patina Soviet Union ~1958-1960. "Supreme Council of the Soviet Union" bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Szovjetunió 1966. Sota Rusztaveli grúz költő születésének 800. évfordulója emlékére kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Elguja Amashukeli (60mm) T:AU,XF kis ph. Soviet Union 1966. 800th anniversary of the birth of the Georgian poet Sota Rustaveli double-sided bronze medallion. Sign.: Elguja Amashukeli (60mm) C:AU,XF small edge error
32905.

Szovjetunió 1966. "Sota Rusztaveli grúz költő születésének 800. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Elguja Amashukeli (60mm) T:AU,XF kis ph. Soviet Union 1966. "800th anniversary of the birth of the Georgian poet Sota Rustaveli" double-sided bronze medallion. Sign.: Elguja Amashukeli (60mm) C:AU,XF small edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szovjetunió ~1970. Odesszai Gépépítő és -gyártó Egyesület kétoldalas, lakkozott Al emlékérem (74mm) T:AU Soviet Union ~1970. Odessa Machine Building and Producting Association double-sided, varnished Al medallion (74mm) C:AU
32906.

Szovjetunió ~1970. "Odesszai Gépépítő és -gyártó Egyesület" kétoldalas, lakkozott Al emlékérem (74mm) T:AU Soviet Union ~1970. "Odessa Machine Building and Producting Association" double-sided, varnished Al medallion (74mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szovjetunió 1976. 20 éves a KGST / Wroclaw ezüstpatinázott emlékérem dísztokban (69mm) T:AU Soviet Union 1976. 20 years of KGST / Wrocław silver patinated commemorative medal in decorative case (69mm) C:AU
32907.

Szovjetunió 1976. "20 éves a KGST / Wroclaw" ezüstpatinázott emlékérem dísztokban (69mm) T:AU Soviet Union 1976. "20 years of KGST / Wrocław" silver patinated commemorative medal in decorative case (69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szovjetunió 1983. 50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. 50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR bronze medallion in plastic case (60mm) C:AU
32908.

Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Szovjetunió 1985. UNESCO aranyozott bronz emlékérem tokban (65mm) T:AU Soviet Union 1985. UNESCO gilt bronze commemorative medallion in hard case (65mm) C:AU
32909.

Szovjetunió 1985. "UNESCO" aranyozott bronz emlékérem tokban (65mm) T:AU Soviet Union 1985. "UNESCO" gilt bronze commemorative medallion in hard case (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Szovjetunió DN Szentpétervár, Peterhof városnegyed (Petrodvorec) 5xklf kétoldalas, aranyozott Al emlékéremből álló szett, eredeti műanyag tokban, benne: Ermitázs, Marli palota, Sámson-kút, Nagy palota, Monplezir. (34mm) T:UNC Soviet Union Saint Petersburg, Peterhof district (Petrodvorets) 5xdiff double sided, gilt Al medallion set in original plastic case, within: Hermitage, Marli Palace, Samson Fountain, Grand Palace, Monplaisir. (34mm) C:UNC
32910.

Szovjetunió DN "Szentpétervár, Peterhof városnegyed (Petrodvorec)" 5xklf kétoldalas, aranyozott Al emlékéremből álló szett, eredeti műanyag tokban, benne: Ermitázs, Marli palota, Sámson-kút, Nagy palota, Monplezir. (34mm) T:UNC Soviet Union "Saint Petersburg, Peterhof district (Petrodvorets)" 5xdiff double sided, gilt Al medallion set in original plastic case, within: Hermitage, Marli Palace, Samson Fountain, Grand Palace, Monplaisir. (34mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Ukrajna 1996. Az Ukrán Nemzeti Bank Bankakadémiája - Szumi ezüstpatinázott, részben festett emlékérem, kapszulában eredeti dísztokban (51mm) T:UNC Ukraine 1996. Bank Academy of the Ukranian National Bank - Sumy silver plated, partially painted commemorative medallion in original display case (51mm) C:UNC
32911.

Ukrajna 1996. "Az Ukrán Nemzeti Bank Bankakadémiája - Szumi" ezüstpatinázott, részben festett emlékérem, kapszulában eredeti dísztokban (51mm) T:UNC Ukraine 1996. "Bank Academy of the Ukranian National Bank - Sumy" silver plated, partially painted commemorative medallion in original display case (51mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,89
21,43
Vatikán DN Lateráni bazilika bronz emlékérem (45mm) T:AU patina Vatican ND Arcibasilica S. Giovanni bronze commemorative medallion (45mm) C:AU patina
32912.

Vatikán DN "Lateráni bazilika" bronz emlékérem (45mm) T:AU patina Vatican ND "Arcibasilica S. Giovanni" bronze commemorative medallion (45mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1990. Louis Braille 1809-1852 kétoldalas bronz emlékérem (4x) (35mm) T:AU ~1990. Louis Braille 1809-1852 two-sided bronze commemorative medallion (4x) (35mm) C:AU
32913.

~1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (4x) (35mm) T:AU ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (4x) (35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
~1990. Louis Braille 1809-1852 kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. Louis Braille 1809-1852 two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU
32914.

~1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
32915.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft