Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 337

31583.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31584.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
31585.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
31586.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
31587.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas bronz emlékérem (46,79g/44mm) T:XF ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,79g/44mm) C:XF edge error
31588.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error
31589.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "P R - MCMXXII" A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. "PR - MCMXXII" Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error
31590.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
31591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
31592.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57
31593.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU
31594.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft