Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU...
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas bronz emlékérem (46,79g/44mm) T:XF ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,79g/44mm) C:XF edge error
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and...
Somogyi Árpád (1926-2008) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:AU patina
Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József ~1930. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF patina