Fritz Mihály (1947-) 2008. "Rudolf 1576 - 1608 - 1619 II. Mátyás - MÉE Alba Regia 2008 / Székesfejérvár veszésérül való história - Wathay Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,97g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
Fűz Veronika (1951-) 1991. "IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők" Ag és bronz emlékérem pár, az Ag peremén "SZG" beütéssel (36g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BA7
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,75g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo ST2