Magyar forgalmi sorok Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160021
31357
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2000. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + "200Ft Millenium" T:BU patina
Adamo FO33 3160023
31358
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU patina
Adamo FO34 3140372
31359
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP kis patina, belső tok ragasztása kissé elengedett, Adamo FO34 3140355
31360
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2002. 1Ft-100Ft (7xklf) + 100Ft "Kossuth" forgalmi sor szettben T:BU belső tok ragasztása elengedett Adamo FO35 3140356
31361
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2002. 1Ft-100Ft (7xklf) + 100Ft "Kossuth" forgalmi sor szettben T:BU belső tok ragasztása elengedett Adamo FO35 3160010
31362
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2002. 1Ft-100Ft (7xklf) + 100Ft "Kossuth" forgalmi sor szettben T:PP
Adamo FO35 3167771
31363
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP külső tokon az aranyozott portrén kopás
Adamo FO36.1 3160009
31364
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP halvány patina
Adamo FO36.1 3160044
31365
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
Hollandia 2003. 1c-2E (8xklf) + "Népszavazás Magyarország Európai Uniós csatlakozásáról" Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm) , "Magyar Nemzeti Bank Információs készlet" forgalmi szett dísztokban, magyar és angol nyelvű T:PP
Netherlands 2003. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) + "Referendum for the Accession of Hungary to the European Union" Cu-Ni-Zn commemorative medal (29,2mm), "Hungarian National Bank Information Set" coin set in cardboard case, in Hungarian and in English language C:PP 3160006
31366
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2004. 1Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 2004. 50Ft "Magyarország az EU tagja" forgalmi emlékérme T:BU Adamo FO38 3160005
31367
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2005. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 10Ft "József Attila" T:BU kis patina
Adamo FO39 3160034
31368
468
Hungarian Coin sets
Numizmatika
2006. 1Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor szettben T:BU
Adamo FO40 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft