Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3041541
31788
468
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1948. "Népi Bajnok" bronz asztalitenisz díjérem zománcozott "Petőfi" rátéttel az 1848-1849-es forradalom 100. évfordulója alkalmából, nemzetiszín mellszalagon, zománcozott "Munkára kész!" felirattal (36mm) T:XF 2971748
31789
468
Numizmatika
~1950. "III. Osztályú Sportoló" zománcozott bronz kitüntető jelvény (30x25mm) T:AU,XF hátoldaláról letört a tű 2831793
31790
468
Numizmatika
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 2817370
31791
468
Numizmatika
~1950-1960. "Spartacus" rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina 2928686
31792
468
Numizmatika
~1950-1960. 5db-os vegyes sport kitűző és jelvény tétel, közte 1959. "VII. Fesztivál" festett Al díjkitűző (22x16mm) T:AU,XF 2827612
31793
468
Numizmatika
1951. "Nemzetközi Szövetkezeti Nap 1951" kétoldalas, bronzozott Zn díjérem dísztokban (40mm) T:2- 2970002
31794
468
Numizmatika
1953. "MHK (Munkára, harcra kész) Ismétlő I " Rákosi-címeres bronz kitűző (23x17mm) T:AU 2886685
31795
468
Numizmatika
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés 3148807
31796
468
Numizmatika
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest 1954" aranyozott, zománcozott bronz jelvény szalagon, "Compétiteur (Versenyző)" feliratú fém kitűzővel T:AU 2619770
31797
468
Numizmatika
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás 2879012
31798
468
3200
Numizmatika
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. I. - Székesfehérvár" bronz sport emlékplakett füllel (53x60mm) T:XF patina 2968215
31799
468
Numizmatika
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft