Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3084718
31812
468
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1975. "Magyar Testnevelési Főiskola 1925-1975" öntött egyoldalas emlékérem, eredeti tokban. Szign.: F.G. (68mm) T:XF 2832032
31813
468
Numizmatika
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- 2952538
31814
468
Numizmatika
1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU 2959794
31815
468
Numizmatika
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF 2832021
31816
468
Numizmatika
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- 3143270
31817
468
Numizmatika
1981. "Szocialista Országok Vitorlázórepülő Versenye - Szeged, 1981" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF 2786193
31818
468
Numizmatika
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph. 3030007
31819
468
7500
Numizmatika
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina 3007528
31820
468
Numizmatika
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:UNC (eredetileg PP) 3079682
31821
468
Numizmatika
1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny - Veszprém" műgyantás bronz jelvény T:XF 2619508
31822
468
Numizmatika
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph 2977045
31823
468
Numizmatika
1985. "Budapesti Atlétikai Szövetség Bajnokság I." hollóházi porcelán díjérem sérült dísztokban (88mm) T:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft