Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2993770
31824
468
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1986. "Emlékül Belügyminisztérium Sportbajnoksága 1986" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett, eredeti viseltes, foltos tokban (96x76mm) T:XF fo. 2689430
31825
468
Numizmatika
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1- 2802452
31826
468
7500
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina 2867561
31827
468
7500
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat
Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints 2867112
31828
468
7500
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat
Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints 2810356
31829
468
400
Numizmatika
1994. "II. Old Boy Öttusa Világbajnokság" üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1 3149243
31830
468
Numizmatika
1995. "Ifjúsági Műkorcsolya Világbajnokság - Budapest 1995" fém plakett aranyozott, részben műgyantás rátéttel, eredeti tokban (90x103mm) T:AU
Hungary 1995. "Figure Skating World Junior - Budapest 1995 Champions" metal plaque with gilt and partially resin overlay in original case (90x103mm) T:AU 3013867
31831
468
Numizmatika
2001. "Magyar Olimpiai Akadémia XXXVII. Vándorgyűlése - Kecskemét 2001. XI. 23-24." egyoldalas, ezüstpatinázott, öntött bronz emlékplakett (101x81mm) T:AU 3128954
31832
468
Numizmatika
2009. "100 éves a magyar repülőmodellezés 1909-2009" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (50mm) T:AU ph, lakkozva 2952519
31833
468
Numizmatika
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC 2879304
31834
468
Numizmatika
DN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF 2948341
31835
468
Numizmatika
DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft