Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2969643
31764
468
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU 2951194
31765
468
Numizmatika
HPII 2702. 3161544
31766
468
Numizmatika
~1920-1940. 10db-os sport díjéremtétel, mindegyik mellszalagon (némelyik viseltes állapotú) T:AU-VF 3145805
31767
468
Numizmatika
1922. "Újságíró Nap 1922.IX/7." bronz birkózó emlékérem (52x37mm) T:AU 2912197
31768
468
Numizmatika
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF 3142783
31769
468
3400
Numizmatika
~1930-1940. 8db-os sport jelvény, díj- és emlékérem tétel, közte: "Ferencz Városi Torna Club", "MAC - Magyar Athletikai Club 1875", "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek", "Református Gimnázium Bocskay Sportkör" T:XF néhány darabon patina 3026579
31770
468
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 3012989
31771
468
Numizmatika
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU 2943043
31772
468
3200
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU 3027673
31773
468
Numizmatika
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina 3133300
31774
468
Numizmatika
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom 2280824
31775
468
Numizmatika
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft