Kerámiák

Tételek száma: 156

Lonkay Antal (1904-1955), Keramos Rt. Nógrádverőce: Art deco váza. Mázas kerámia, cca 1926, oldalán art deco alakokkal díszítve, alján jelzett (Keramos jelzés és Lonkay Antal jelzése), felső peremén kis sérüléssel, m: 19,5 cm
11336.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Kovács Margit (1902-1977): Ábrándozó. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11337.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Kovács Margit (1902-1977): Gyermeket etető anya. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
11338.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Nádor Judit (1953-): Lány, galambbal. Mázas kerámia, jelzés nélkül. A sorozat másik darabja reprodukálva: Magyar Iparművészet 22. évf 6 szám. 26x38 cm
11339.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Pál Ferenc (1914-2008): Retro iparművész bagoly kerámia, jelzett, Iparművészeti Vállalat címkével, kis kopással, m: 18,5 cm
11340.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
1860 vagy 1869 Erdélyi kályhacsempe. Datált, kis sérülésekkel, 34x24 /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11341.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11
11342.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan kovácsoltvas keretben. 18x38 cm
11343.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
11344.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Majoros János: Női arc. 2 darab csempéből álló kép, fakeretben, kis lepattanással, csempék együtt 15x30 cm
11345.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
11346.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
MP olasz fajansz edény, máz alatti kék festéssel, mázrepedésekkel 26x21 cm m: 14 cm
11347.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események