Kerámiák

Tételek száma: 156

Antik német kőedény söröskorsó, ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11481.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fórizsné Sárai Erzsébet: Kaspó. Jelzett, kopással, d: 14,5 cm, m: 11 cm
11482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mária a kisdeddel. Fali kegytárgy, kis kopással, m: 26 cm
11483.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lakodalom. Iparművész kerámia falitál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 29 cm
11484.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Újpál György: Nő virágcsokorral. Jelzett, pattogzással, m: 22 cm
11485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Miskaváza. Jelzett, kis lepattanással, m: 20 cm
11486.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Herend village pottery fenyő mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x20 cm
11487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tófej kerámia váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11488.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ambrus Attila: boros kupa. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
11489.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Miska kancsó Erdély. XX: sz. hibátlan 26 cm
11490.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
Iparművész mázas kerámia kávés készlet, hatszemélyes (össz. 14 db). Jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, kisebb hibákkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel.
11491.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2 db iparművész falitál / tányér, mázas kerámia, az egyik jelzett, kis lepattanásokkal, kopásokkal, d: 20,5 cm és 17x13 cm
11492.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események