Kerámiák

Tételek száma: 156

Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
11360.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Rákos tál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül , hibátlan. d: 31 cm Lábakon
11361.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Retro német nagyváza. Ökörvérmázas, vaslánc díszítménnyel, jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
11362.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Mázas kerámia elefánt posztamens, jelzés nélkül, hibátlan, 35x15x29 cm, tartófelülete 12x13 cm
11363.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Steinhübel Zoltán (1952): Női arcos fali dísz. Terrakotta, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, nyakkendő ragasztott, 32x21 cm
11364.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Illés Sándor: Retró váza, mázas kerámia, jelzett, egy apró gyártási mázhibával, m: 35 cm
11365.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Illés Sándor: Retró váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
11366.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Müller Krisztina (Nünü kerámia) Kerámia asztali óra, mázzal, festéssel. Jelzett. Rotary club felirattal 20x34 cm Hibátlan
11367.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Szabó Kinga: Szilke. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11368.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11369.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
11370.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Kályhacsempe. Keresztes vitéz. Mázas, samottos kerámia, falra is akasztható 22x23 cm
11371.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események