Kerámiák

Tételek száma: 156

Herend Pottery süteményes készlet. Kínáló 27x27 cm, és 6 darab tál d: 17 cm. Jelzett, hibátlan.
11408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herend Pottery gyümölcsmintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm
11409.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tófej váza. Jelzett, mázhibával, m: 30,5 cm
11410.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Rank Rezső: Art deco női fali dísz. Kerámia, cca 1920, jelzett, mázkopásokkal, 20x15 cm
11411.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzett, kis kopással , d: 28 cm
11412.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szilke. cca 1900, Dél-Alföld, kis sérüléssel, m: 18 cm
11413.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Király Károly dísztál, jelzett, kis kopással, d: 25 cm
11414.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11415.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gorka Iparművészeti vállalatos narancs-fehér kínáló tál: 23 cm . Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm m: 14 cm
11417.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Gorka Iparművészeti vállalatos kos formájú kínáló. Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm
11418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Kentauros padlóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 40 cm d: 28 cm
11419.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fehér mintás retro váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 20 cm d: 32 cm
11420.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események