Steinhübel Zoltán (1952): Női arcos fali dísz. Terrakotta, mázas kerám... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~1000005/Steinhubel-Zoltan-1952-Noi-arcos-fali-disz-Terrakotta-mazas-keramia-jelzes-nelkul-ki~II3143747
3143747
11364
468
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Steinhübel Zoltán (1952): Női arcos fali dísz. Terrakotta, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, nyakkendő ragasztott, 32x21 cm
: nagy_andras