Porcelán

Tételek száma: 421

Hollóházi Porcelánmanufaktúra által gyártott, Szász Endre által tervezett mintával díszített 23 darabos étkészlet. 6 darab mélytányér, 6 darab nagytányér, 6 darab kistányér, leveskínáló, sóborskínáló, 3 darab kínálótál. Jelzett, hibátlan.
11701.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Zsolnay díszváza. Formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral, cca 1950/60. Jelzett: pajzspecsét, hibátlan, m: 41,5 cm. Ritka!
11702.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 189,19
1 294,12
11703.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Zsolnay ún. Csőcica - nagyméretű macska pár. Terv.: Nádor Judit. Piros és lila mázzal bevont öntött finomfajansz, helyenként 18k arannyal festve. Jelzett, hibátlan, m: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11704.

Zsolnay ún. "Csőcica" - nagyméretű macska pár. Terv.: Nádor Judit. Piros és lila mázzal bevont öntött finomfajansz, helyenként 18k arannyal festve. Jelzett, hibátlan, m: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
11705.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
11706.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
11707.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
11708.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
cca 1930, Ausztria, Gmunder Keramik art deco falitükör. Repesztett mázas formába öntött fajansz, eredeti tükörrel. Terv: Franz Schleiss. Pajzs alakú keret, felső részén plasztikus színházi maszkok között virágcsokorral díszítve. Jelzés nélkül, kopott aranyozással, 37x31 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11709.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
cca 1860/80 Pirkenhammer Fischer & Mieg empír nagyváza. Nyolcoldalú, fém szerelékkel rászerelt talapzaton klasszikus vázatest, láncot imitáló fogó részekkel, kinyíló fodros szájperemmel. Világoskék fonton empír minták, kopott aranyozással. Jelzett: masszába nyomott F&M jelzés, kopott, szájpereménél két repedésvonal, m: 49,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11710.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
1880 körül, Zsolnay kínáló. Magastüzű színes mázakkal fedett porcelánfajansz. Csónak alakú, pereme áttört mintás. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, kis kopással, talpívén egy horzsolással, 19,5x12x10 cm
11711.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Antik japán padlóváza, faragott fa posztamensen. Japán, cca 20. század eleje, mázas és zománcfestett fajansz, kis sérüléssel, szájánál alsó peremen kis repedésvonallal. Jelzett, váza m: 79 cm, teljes m: 137 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11712.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események