70 000 Ft
1880 körül, Zsolnay kínáló. Magastüzű színes mázakkal fedett porcelánfajansz. Csónak alakú, pereme áttört mintás. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, kis kopással, talpívén egy horzsolással, 19,5x12x10 cm