1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000007/1883-korul-Zsolnay-jardiniere-Magastuzu-mazakkal-fedett-finomfajansz-Gerezdelt-testu-perem~II3142400
3142400
11707
468
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft 324,32 EUR , 352,94 USD
Leírás: 1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Gerezdelt testű, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Minimális kopással, 23,5x17x14,5 cm
: nagy_andras