Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166177
11810
468
Herendi Viktória mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 3166714
11811
468
Herendi Apponyi puprpur mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, díszdobozában, h: 13,5 cm 3117138
11812
468
Herendi csikkelnyomó, jelzett, kopással, h: 4,5 cm 3144971
11813
468
Herendi 2 darab fogpiszkatartó, jelzett, hibátlan, m: 4-5,5 cm 3087495
11814
468
Herend eton mintás tálka sérüléssel + eton mintás hamuzó hibátlan + hasonmás tejkiöntő sérüléssel 3047713
11815
468
50000
cca 1880-1890 Zsolnay historizáló váza, jelzés nélkül, szájánál csiszolt, m: 21,5 cm, d: 19 cm 2937564
11816
468
40000
Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm 3144106
11817
468
36000
Zsolnay búzavirág mintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, teljes. 3149078
11818
468
40000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, mázhajszálrepedésekkel, d: 16-26 cm 3141650
11819
468
30000
Zsolnay kaspó. Zöld mázzal fedett fehércserép, ismétlődő stilizált levélmintával, 5518 sorszámmal, jelzett, pereménél két mázrepedésből indult repedésvonallal, d: 24 cm, m: 9 cm 3153570
11820
468
30000
Zsolnay kancsó. cca 1845-1870, opak mázakkal fedett keménycserép, kissé sérült ón fedővel. Jelzett: Z.V. PÉCS, és formaszám. Aljánál repedésvonallal, m: 26 cm 2931036
11821
468
22000
Zsolnay Pompadour mintás kompótos készlet, 7 db, jelzéssel, hibátlan, d: 13 cm, 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események