Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3141213
11822
468
24000
Zsolnay nagy méretű eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 11 cm 3143774
11823
468
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kovácsné) hibátlan 26 cm 3160972
11824
468
15000
Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (farkánál tűzhiba), m:15 cm, h:31 cm 3152223
11825
468
Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm 3167169
11826
468
14000
Zsolnay Exclusive kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3143775
11827
468
15000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kósa É.) hibátlan 26 cm 3143776
11828
468
15000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Szalai Izabella.) hibátlan 18 cm 3159084
11829
468
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, hibátlan (tűzrepedéssel), m: 15,5 cm 3161701
11830
468
Zsolnay paradicsommadár mintás szendvicses készlet. Kínáló h: 44 cm, és 6 darab tál d: 16,5 cm. Teljes, hibátlan. 3152269
11831
468
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 3152228
11832
468
Zsolnay szamár. Terv.: Őry Ferenc. Jelzet, hibátlan, m: 13 cm 3163001
11833
468
Zsolnay áttört pillangó mintás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm d: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események