Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3162996
11834
468
Zsolnay Sissi mintás porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x10 cm 3162994
11835
468
Zsolnay egyedi mintás porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x10 cm 3166287
11836
468
Zsolnay Kovács István alapmázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 8 cm 2977568
11837
468
Zsolnay kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 30 cm 3158967
11838
468
Zsolnay eozin mázas hólyagos váza. Többszínű eozinmázakkal fedett finomfajansz, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 15,5 cm 3152290
11839
468
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm 3161041
11840
468
Sinkó András, Zsolnay szarvas, kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x12 cm 3164924
11841
468
Zsolnay váza. Virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2937795
11842
468
Zsolnay mokkás készlet. Négy személyes Kézzel festett, kopott, cukortartó tetejéről a gomb hiányzik. 3159311
11843
468
Zsolnay virágmintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 11x7,5 cm 3159310
11844
468
Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3159309
11845
468
Zsolnay kisfiú. Jelzett, fehér mázas, kezén kis horzsolással, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események