Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159308
11846
468
3800
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm 3158969
11847
468
Zsolnay eozin mázas hengerváza. Jelzett, repedt, kopással, m: 23,5 cm 3152252
11848
468
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm 3152234
11849
468
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3162998
11850
468
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 13 cm 3166250
11851
468
Zsolnay dísztányér. Magyaros mintával, jelzett, kis kopással, d: 24 cm 3166265
11852
468
Zsolnay 2 darab kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3166248
11853
468
Zsolnay dísztányér. Magyaros mintával, jelzett, kis kopással, d: 24 cm 3166121
11854
468
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett, terv.: Markup Béla. Hibátlan, m: 30 cm 3166162
11855
468
Zsolnay pillangtó mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3166171
11856
468
Zsolnay búzavirág mintás ékszere tálka, jelzett, kis kopással, h: 11,5 cm 3166169
11857
468
Zsolnay búzavirág mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események