Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166180
11858
468
Zsolnay 3 darab eozin mintás tárgy, 2 darab sérült, a váza hibátlan, m: 14 cm alatt 3163754
11859
468
Zsolnay búzavirág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3164927
11860
468
Zsolnay kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm 3163757
11861
468
Zsolnay barázdált kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm 3086327
11862
468
Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 3144564
11863
468
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x7,5 cm 3144732
11864
468
Zsolnay mászó gyermek + kérezkedő gyermek, utóbbi ütődéssel. 3124225
11865
468
32000
Hollóházi Apollo 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással. 2977672
11866
468
30000
Szász Endre (1926-2003): Porcelán kép. Jelzett, sorszámozott (eltakarva) üvegezett keretben 12x9 cm, 24x25 cm 3143823
11867
468
Hollóházi aranyozott fehér mázas teás készlet. Hat személyes, jelzett, kis kopásokkal, egyik csészealj hiányzik. 3166736
11868
468
Hollóházi stilizált bogyós levél mintás aranyozott kék teás készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. 3159923
11869
468
Hollóházi Szász Endre által tervezett dísztál. Jelzett, kissé kopott matricaréteggel, d: 30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események