Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166741
11882
468
Hollóházi retro virágmintás kávés készlet, eredeti dobozában. 2934804
11883
468
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm 3147811
11884
468
2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm 3166626
11886
468
Hollóházi virág mintás váza 18 cm és bonbonniere 13 cm. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 3165901
11887
468
Hollóházi csengő Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm 3159922
11888
468
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Tálka 14x12 cm, Matricás, jelzett, minimális kopással. 3161413
11889
468
Hollóházi 4 darab porcelán korsó, jelzett, m: 15,5 cm alatt 3151836
11890
468
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett. Jelzett, hibátlan, d: 5 cm 3166166
11891
468
Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3166680
11892
468
Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 3166703
11893
468
2200
Hollóházi Aqua Vitae palack, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2965955
11894
468
Hollóházi Riolit virágmintás falitál, jelzéssel, mázrepedéssel, kis kopással, d: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események