Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3126575
11895
468
Hollóházi gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3161410
11896
468
Zsolnay pillangó mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 3144658
11897
468
Hollóházi 3 darab tárgy: váza, gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 12-17 cm 3147707
11898
468
Hollóházi borsszóró. Jelzett, hibátlan, dugója nélkül, m: 8,5 cm 3147671
11899
468
Hollóházi Hajnalka és Erika mintás tálkák, jelzett, hibátlan, h: 13-18,5 cm 2747036
11900
468
19000
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm 3145390
11901
468
14000
Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm 2983372
11902
468
17000
cca 1920 Hukin & Heath art nouveau csavart testű tejporcelán kancsó, címeres ezüstözött fém billenő fedéllel, félrehajló füllel. Mázrepedezett, alján és fedelén is jelzett, m: 20 cm 3129383
11903
468
30000
Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban. 2747037
11904
468
15000
Kínai díszváza, medalionos miribóta mintával, oroszlános relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm 3145383
11905
468
14000
Hummel "Village Boy". Mod.: 51/0, cca 1934-50, jelzett, restaurált, m: 16,5 cm 3142851
11906
468
26000
Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események