Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3147821
11907
468
24000
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal 3104831
11908
468
2 darab porcelán kép, könnyűfém keretben. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, d: 14 cm, kerettel d: 30 cm 3159719
11909
468
Cmielow lengyel nő kosárral figura. Jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm 3023300
11910
468
14 db Bavaria karácsonyi kiadású limitált porcelán tányér mind különféle évből cca 1980-1995 d: 22 cm. Matricás, jelzett, hibátlan 3160686
11911
468
Kínai dísztál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. XIX. sz. d: 26 cm 3160615
11912
468
14 db Aquincum, Hollóházi, Drasche figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 3145321
11913
468
Thomas (Rosenthal) 12 személyes kávés készlet. Jelzett, kis kopással. 3147913
11914
468
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm 2977558
11915
468
14000
Alt Wien 1802 áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2977555
11916
468
2 db kínai fali dísztányér XIX.sz.. Kézzel festett, jelzés nélkül, repedésekkel. 23 cm / Chinese porcelain plate. Hand painted, without mark with cracks 3006233
11917
468
Johnson Bros "The Exeter" angol porcelán mélytányér szett, jelzéssel, hibátlan, mázrepedéssel, d: 25,5 cm 2997401
11918
468
3800
cca 1885 Royal Doulton Willow kínaizáló kínálótál, máz alatti kobalt festéssel, jelzéssel, kis kopással, d: 22 cm, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események