Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159154
11919
468
Wong Lee virágmintás fajansz asztali kínáló, réz elemekkel, hibátlan, jelzett, 20x17 cm 3160621
11920
468
12 db Hollóházi, Drasche, Aquincum bonbonnierek. Matricás, jelzett, hibátlanok 13 cm-ig 3166281
11921
468
Wallendorf amazon. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 19x18 cm 3105252
11922
468
Ens porcelán szabómester figura. Jelzett, hiányos, kopással, m: 17 cm 3104934
11923
468
Egan olasz szalvétatartó, kínáló, óra. Jelzett, kis kopással, d: 15 cm alatt 3145392
11924
468
Hummel "Star Gazer". Mod.: 132, cca 1979-91, jelzett, restaurált, m: 12 cm 3145386
11925
468
Hummel "Aplle Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm 3145384
11926
468
Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm 3145695
11927
468
Sarreguemines "Verviers" 11 darabos tányér készlet, jelzett, repedezett mázzal, d: 23,5 cm 3081619
11928
468
cca 1860-1880, Biedermeier porcelán italos palack. Kézzel festett, kopással, dugóján repedéssel, jelzés nélkül, m: 19 cm 3041962
11929
468
cca 1890-1900 Szecessziós jardiniere, kopással, talpánál pattanással, egy helyen restaurált, 35x10x17 cm 3130466
11930
468
Antik kínai mokkás szett, tálcán. Tejkiöntő és egy fedél hiányzik, egyik csészén repedéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események