Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3142528
11713
468
1883 körül, Zsolnay négyes osztású dísztál. Formába korongozott és alakított finomfajansz, színes mázakkal fedve. Pereménél körbefutó domború legyezőminta, öblében indák közt sárkány figurákkal, belül sárga-fehér szirmú virágmintákkal. Jelzett: masszába nyomott családi pecsét és 2965 formaszám. Kis kopottsággal, d: 19 cm 3159929
11714
468
70000
Herendi Hamlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 29 cm 3161065
11715
468
70000
Herendi Rotschild mintás teás csésze készlet aljjal 6+6 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3130464
11716
468
50000
Herendi turul karddal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 33 cm 3124123
11717
468
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3002341
11718
468
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm 3162789
11719
468
40000
Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés 3159070
11720
468
32000
Herendi tálaló. Peremszélén fodrozódó szecessziós domború mintákkal díszített, virágcsokor és virágfonat mintákkal festett, jelzett, cca 19. sz vége, kis kopással, d: 31 cm 3097769
11722
468
Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm 2992031
11723
468
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm 2829570
11724
468
28000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 3102238
11725
468
28000
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események