Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3012649
11931
468
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm 3142664
11932
468
1879-1909 Villeroy & Boch "Dresden blue" hagymamintás vajtartó. Máz alatti kobalt festéssel, jelzett: "Mercury" pecsét, kopással, fedél peremén kis lepattanással, d: 15,5 cm 3101803
11933
468
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt 3103519
11934
468
H&C Schlaggenwald antik 10 darabos kávéházi porcelán kávés szett. Jelzett, egyik fedőn csorbával. 3161671
11935
468
KMK porcelán kávés készlet. Jelzett, kopással, 1-1 pattogzással, egyik csészén lepattanással, teljes. 3159705
11936
468
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 3160640
11937
468
8 db német porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m: 14 cm-ig 3148244
11938
468
Unterweissbach primadonna. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, a kezében tartott rész sérült, m: 24,5 cm 3166237
11939
468
Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm 3166239
11940
468
Aquincum víziló. Tervezte: Ősz Szabó Antónia, 1969. Kézzel festett, jelzett, hibátlan h: 7 cm 3163768
11941
468
Metzler & Ortoff ló. Jelzett, hibátlan, 15x16 cm 3145388
11942
468
Hummel "Little Gardener". Mod.: 74, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események