Porcelán

Tételek száma: 421

Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
11943.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
11944.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Meissen lila virágmintás dísztál, bronz táltartón. Jelzett, kis karcokkal, kis kopással, d: 28 cm
11945.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
11946.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Japán szendvicses készlet, hat személyes, kézzel festett jelzett, kis csorbákkal.
11947.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11948.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11949.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Láng M. Budapest antik talpas kínáló. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 27,5 cm, m: 9 cm
11950.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
11951.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11952.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
11953.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11954.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események