Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3137722
11943
468
8500
Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm 2824888
11944
468
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm 3084068
11945
468
Meissen lila virágmintás dísztál, bronz táltartón. Jelzett, kis karcokkal, kis kopással, d: 28 cm 2902496
11946
468
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van 2780820
11947
468
Japán szendvicses készlet, hat személyes, kézzel festett jelzett, kis csorbákkal. 2976467
11948
468
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, pattanásokkal, fém szerelékkel, d: 22 cm 2347376
11949
468
Kínai sárkányos teatartó edény, fedél nélkül Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 11 cm 3124116
11950
468
6500
Láng M. Budapest antik talpas kínáló. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 27,5 cm, m: 9 cm 3142999
11951
468
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal. 2824887
11952
468
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 21 cm 2976463
11953
468
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm 2598604
11954
468
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események