Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3165894
11955
468
Vegyes porcelán tétel: Hollóházi Erika és egyéb mintás porcelánok, figurák, nagyrészt hibátlan 3103541
11956
468
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7 cm 3103544
11957
468
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm 2995014
11958
468
Japán szakés készlet. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel 3103542
11959
468
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, pattogzással, m:8 cm 3103543
11960
468
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm 3103605
11961
468
3400
2 db antik kávéházi csésze alj. Matricás, jelzett, kopásokkal 11,14 cm 3103601
11962
468
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 3006776
11963
468
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg bögre, kopással, m: 8 cm 3103602
11964
468
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 3103603
11965
468
2 db Antik masszív porcelánfajansz mokkás csésze. Matricás, jelzés nélkül, kis mázhibákkal 3103548
11966
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események