Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3103549
11967
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 8 cm 3103547
11968
468
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7,5 cm 3103554
11969
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6,5 cm 3103553
11970
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, pattogzással, m: 7 cm 3103545
11971
468
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm 3103557
11972
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, d: 11 cm, m: 6 cm 3103555
11973
468
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, fülön repedéssel, m: 6 cm 3159652
11974
468
Antik cseh szenteltvíztartó és fali kegytárgy. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13-20 cm 3159303
11975
468
6 darab német porcelán figura, egyiken kis pattogzással, m: 12 cm alatt 3159301
11976
468
9 darab német és cseh bonbonier, klf méretben, jelzett, közte szép darabokkal 3159443
11977
468
5 darab antik porcelán kegytárgy szobor és szenteltvíztartó, feltehetően német, m: 22 cm alatt 3159041
11978
468
Hüttl Tivadar Budapest nemesi címeres kínáló. Jelzett, cca 1900/20, restaurált, d: 31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események