Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160654
11979
468
3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig 3160634
11980
468
Tüskehúzó fiú. Német porcelán. Biszkvit, fehér, kézzel írt Breslau felirattal hibátlan 15 cm 3160627
11981
468
Baba porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 3166252
11982
468
Drasche váza. Virágmintával, jelzett, kopott, m: 25,5 cm 3166256
11983
468
Kalocsa Kecel dísztányér. Jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 29 cm 3165885
11984
468
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm 3164965
11985
468
Cseh Alt-Wien porcelán teás készlet, hiányos, sérülésekkel, jelzett, tálcán h: 42 cm 3167046
11986
468
Royal Dux porcelán tacskó. Jelzett, hibátlan, h:17 cm 3104890
11987
468
cca 1900, 2 darab majolika tál, plasztikus jelenetekkel. Javítással, hiánnyal, drótozva, d: 31,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3145448
11988
468
Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm 3145342
11989
468
Hutschenreuther Dresden 6 darab süteményes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3145326
11990
468
Unterweissbach fekvő puttó. Jelzett, restaurált, h: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események