Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3145319
11991
468
3800
cca 1900 Maestricht kávés készlet, hiányokkal, sérülésekkel. 3124111
11992
468
4400
Mr. Pickwick felszólalása. Adams porcelán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 27 cm 2824886
11993
468
3800
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm 3000105
11994
468
3200
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm 3003567
11995
468
3200
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm 3104272
11996
468
Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek, biszkvit porcelán szobor, címkével jelzett, kopással, m: 37 cm 3030161
11997
468
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm 2938976
11998
468
4400
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm 3028213
11999
468
cca XX. sz. első fele, Kína, kézzel festett váza. Jelzett, alján repedésvonalakkal, m: 34,5 cm 3027918
468
Kína, XX. sz., Kalligráfiával díszített váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 21 cm 3141188
12001
468
Zenélő nő figurás asztaldísz váza. cca 19. sz. vége, sorszámozott, sérüléssel, m:26 cm 3063638
12002
468
Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események