Porcelán

Tételek száma: 421

Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
12003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm
12005.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm
12006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
12007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
12008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
12009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Japán itari váza, Matricás, jelzett, alján apró lepattanással 40 cm
12010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2 db kínai porcelán maszk. festett, díszdobozban 5 cm
12012.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
12013.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
12014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események