Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3141212
12003
468
Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm 3043871
12004
468
cca 1900, Wilhelmsburg Bártfai Emlék dísztál, repedezett mázzal, pereménél kis hajszálrepedéssel, jelzett, fa tartón, 26x20 cm 3103002
12005
468
3400
Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm 3048469
12006
468
Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm 3141672
12007
468
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm 3141613
12008
468
Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm 3149015
12009
468
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm 3147864
12010
468
Japán itari váza, Matricás, jelzett, alján apró lepattanással 40 cm 3144870
12011
468
Metzler & Ortloff éneklő csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm 3149010
12012
468
2 db kínai porcelán maszk. festett, díszdobozban 5 cm 3149479
12013
468
3800
Epiag gyógyszertári porcelán tégely 1719-es formaszámmal jelzett, hibátlan 10 cm 3148854
12014
468
Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események