Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3143534
12015
468
Gránit 3 darab antik pörköltes tál, jelzett, kopásokkal, d: 15-25,5 cm 3147690
12016
468
Budapesti Porcelángyár Finomkerámia Ipari Művek bonbonier, cca 1950, jelzett, hibátlan, 9,5x8,5 cm 3147915
12017
468
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan d: 26 cm 3147911
12018
468
2 db Limoges porcelán fali dísz. Matricás, jelzett, hibátlan d: kerettel 10 cm 3147305
12019
468
Metzler & Ortoff lány libákkal. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3144743
12020
468
15 darab porcelán ékszeres tálka, klf méretben, közte 3 darab Limoges tálka. 3108943
12021
468
3400
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3147926
12022
468
3800
Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm 3165240
12023
468
Drasche Kőbánya madár. Tervező Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 3164208
12024
468
Kézzel festett hamutál Futóné Rácz Ilona jelzéssel, kopással d: 13 cm 3167244
12025
468
Antik díszes porcelán kínáló, jelzett, kopással, 32x26 cm 3168385
12026
468
Német házaspár sóborsszóró pár, jelzett, kopással, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események