Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3168378
12027
468
Angol macskamintás bögre. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3165244
12028
468
Aquincum porcelán. Balatonaligai emlék. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 3032489
12029
468
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm 2997435
12030
468
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm 3032487
12031
468
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm 2995020
12032
468
Schaubachkunst szenteltvíztartó matricás, jelzett, hibátlan 8 cm 3028837
12033
468
Japán porcelán 4 csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 9,5 cm 3165910
12034
468
Kazak mufflon porcelán tál. Feliratos, matricás, jelzett. hibátlan 16x16 cm 3165915
12035
468
Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm 2998184
12036
468
2 darab antik dísztál + Meissen sóborskínáló, kopással, egyik tálon repedéssel 2997438
12037
468
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, d: 23,5 cm 3159704
12038
468
2 darab áttört mintás porcelán váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5-15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események