Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159834
12039
468
Villeroy & Boch antik kínáló. cca 19. sz. második fele, kopással, erős mázrepedésekkel, d: 31 cm 3159712
12040
468
10 darab porcelán bonbonier, magyar és német, klf méretben. 3159745
12041
468
Lengyel nő télen figura. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3159727
12042
468
Lengyel porcelán táncosnő, jelzett, kis kopással, m: 27 cm 3159660
12043
468
Antik japán szakés csésze alátéttel. Hajszálrepedésekkel, lepattanással, XIX. sz vége, d: 10 cm 3159533
12044
468
Aquincum libapár. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3159591
12045
468
3200
Kínai porcelán gyömbértartó. Jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm 3158964
12046
468
Régi német porcelán kislány kecskével. Jelzett, kis kopással, 13x13 cm 3158999
12047
468
cca 19. sz. vége, Antik kínai tál, papagáj mintával, jelzés nélkül, mázhibával, d: 19 cm 3158981
12048
468
Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm 3158996
12049
468
2 darab kínai teás pohár, szűrőkkel, m: 12-15 cm 3159001
12050
468
Johnson Bros kínáló, jelzett, kopással, 32x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események