Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3144438
11726
468
19000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm 3101182
11727
468
24000
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3101180
11728
468
24000
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2856722
11729
468
Herendi Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, belül virágvíz által hagyott foltcsík, m: 17 cm 3161017
11730
468
Herendi virág mintás porcelán tálaló készlet: leveses, szószos, sültes tálak, össz 4 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 3159315
11731
468
15000
Herendi lány ételt kuncsorgó kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 21,5 cm 3140269
11732
468
Herendi Beethoven. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3165224
11733
468
14000
Herendi virág mintás porcelán szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm 3165227
11734
468
Herendi Viktória mintás porcelán levél formájú edény. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 20x18 cm 3165231
11735
468
Herendi , Óherendi eton mintás porcelán talpas kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm 3159313
11736
468
Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm 3159916
11737
468
Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, h: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események