Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160107
12051
468
2200
Antik német patkó alakú lófej mintás hamuzó. Sorszámozott, kopással, h: 13,5 cm 3161963
12052
468
Copenhagen dísztányér az 1972-es Müncheni olimpia alkalmából, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm 3161007
12053
468
Aquincum kacsapár. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3161013
12054
468
Német madár figura, minimális kopással, jelzett, m: 11 cm 3151816
12055
468
Antik áttört mintás pralinékínáló szett. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 12,5 cm 3151804
12056
468
Alföldi köretes tál szett. 6 darab, jelzett, egyik repedt, d: 13 cm 3160651
12057
468
2 db orosz Polone porcelán figura, halász és hal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm 3161069
12058
468
2 db kézzel festett áttört porcelán tányér jelzés nélkül, kopással d: 16 cm 3160769
12059
468
2 db olasz kézzel festett kerámia csempe. jelzett, egyik törött 15x15 cm 3163003
12060
468
Meisseni pillangós vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm 3163005
12061
468
William Smith & Co dísztányér. cca 19 sz., kopott, d: 25,5 cm 3166409
12062
468
Antik kancsó. Jelzett, kopással, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események