Porcelán Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3127647
12075
468
Aquincum malac, lóhere mintával, farok nélkül, jelzett, h: 5 cm 3128963
12076
468
Capodimonte kosár alakú váza. Jelzett, kis sérüléssel, m: 12 cm 3127879
12077
468
Drasche márványmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3129157
12078
468
Sitzendorf 2 darab minifigura, jelzett, sérüléssel, m: 6 cm 3126645
12079
468
Vive La Bulgarie feliratú kis csésze, kis kopással, m: 5,5 cm 3108950
12080
468
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással 2495004
12081
468
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm 3062501
12082
468
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm 3062507
12083
468
3200
Lichte vadászkorsó, matricás fácán mintával, ón fedéllel. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm 3110174
12084
468
Gerold Bavaria galambpár figurákkal díszített porcelán ételmelegítő. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7,5 cm 3110151
12085
468
Antik váza, virágmintával, kis kopással, m: 13 cm 2493432
12086
468
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események